Неповнолітні вихованці Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції відвідали святкування Дня захисту дітей.

Опубликовано 02.06.2016

1 червня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області разом із неповнолітніми підобліковими, старшим інспектором Димитровського відділення поліції Савірським О.В., учасниками ліги майбутніх поліцейських та представниками Християнської церкви «Нове покоління» відвідали святкування Дня захисту дітей у Мирнограді (Димитрові).

В Україні цей день відзначається із 1998 року. Кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Хоча вихованці відділу вже досить дорослі хлопці, вони із задоволенням прийняли участь у цьому прекрасному святі радості і надії. Працівники кримінально-виконавчої інспекції разом з неповнолітніми подивилися концерт, на якому виступали танцювальні колективи, вболівали за учасників естафет, відвідали різні виставки виробів ручної роботи, подивились конкурси, де брали участь батьки зі своїми діточками, які дуже цікаво проводила директор Димтровського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Кецко О.О.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього, бо саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Це свято - нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Соловйова Ольга