Неповнолітні залучились до святкування Дня прапору та Дня незалежності

Опубликовано 26.08.2020

21 серпня, напередодні двох державних свят – Дня прапора та Дня незалежності України, неповнолітні, які перебувають на обліку в Мирноградському міському відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, були залучені до міського заходу з нагоди вказаних свят.

Підлітки відвідали свято разом з ГО «Український Патріотичний Рух Донбасу», центром соціальних служб, службою у справах дітей, волонтером уповноваженого органу з питань пробації, відділом молоді та спорту Мирноградської міської ради, іншими службами міста та органами місцевого самоврядування.

Присутні на центральній площі міста розгорнули 30-метровий прапор - як найдорожчий наш символ, символ боротьби, перемоги і любові до своєї країни. Заспівали гімн, очільник міста привітав учасників заходу зі святами та вшанували пам’ять полеглих за нашу незалежність та свободу.

Неповнолітні були залучені до заходу в рамках проведення соціально-виховної роботи, розширення знань про історію свята, виховання патріотичного духу, любові та поваги до своє Батьківщини