Офіцери Мирноградського відділу кримінально-виконавчої інспекції, що на Донеччині, стали свідками встановлення національного рекорду

Опубликовано 25.08.2016

В День Державного прапору України у місті Мирноград відбулась особлива подія – був встановлений національний рекорд. На головному стадіоні міста 1475 дітей, які були одягнені у сині та жовті футболки вишикувалися у живу карту України та виконали танцювальний флешмоб. Експерт національного реєстру рекордів України Віталій Зорін повідомив, що школярі міста Мирнограда перевершили Київський рекорд – флешмоб з 1200 чоловік.

На заході був присутній голова облдержадміністрації Павло Жебрівський, який відмітив, що дуже символічним є встановлення такого рекорду саме на Донбасі. Свідками такої події стали і співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції.

Захід продемонстрував, що Україна єдина та соборна, для кожного її мешканця, а особливо для дітей, що дуже важливо у такий тяжкий для нашої рідної держави час.

Вікторія Ємчик,

начальник Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління ДПтС України в Донецькій області