Пенітенціарії Мирнограда, що на Донеччині привітали своїх вихованців з Медово-маковим спасом.

Опубликовано 11.08.2016

11 серпня 2016 року до свята Маковія або Медового Спаса співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області привітали своїх неповнолітніх та молодіжного віку підоблікових зі святом та провели просвітницький захід для підвищення культурного рівня своїх вихованців.

Зустріч пройшла у Мирноградському міському парку культури та відпочинку імені Гагаріна. Для засуджених була підготовлена цікава лекція, упродовж якої вони отримали багато нової інформації про всенародно улюблені Спаси, які святкуються у серпні.

Наприкінці заходу хлопці, що перебувають на обліку, куштували різні смаколики з маком, які для них підготували співробітники відділу КВІ, а потім пенітенціарії разом з неповнолітніми засудженими, вітали з наступаючим святом перехожих та пригощали їх маковою випічкою.

Ємчик Вікторія, начальник Мирноградського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області