Пенітенціарії Мирнограду відзначили ювілейну дату до дня народження Михайла Грушевського з підобліковими та учнями вечірньої школи.

Опубликовано 30.09.2016

29 вересня 2016 року співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області спільно з активістами Громадської організації «Український Патріотичний Рух Донбасу» завітали до Мирноградської загальноосвітньої вечірньої школи №1, де навчаються і хлопці, що перебувають на обліку в відділі, та провели просвітницький захід до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, спрямований на вивчення ролі історичної постаті великого українця в історії українського державотворення та науки.

Присутні прослухали лекцію, упродовж якої дізналися подробиці біографії Михайла Грушевського - історика, літературознавця, письменника, публіциста, академіка, громадського та державного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки. Діти подивились цікавий документальний фільм із серії «Пишемо історію», присвячений життю і діяльності Михайла Сергійовича та ознайомились з інформацією, розміщеною на плакатах, які для них підготували пенітенціарії.

Захід був організований з метою вшанування пам’яті великої людини, яка може бути прикладом для сучасного суспільства; ознайомлення з історичними подіями на шляху до незалежності нашої держави; засвідчення вдячності всім захисникам України та, насамперед - виховання у молоді почуття патріотизму, бо саме патріотизм визначає особу як громадянина та демонструє наше моральне ставлення до Батьківщини.

Ольга Соловйова,

старший інспектор Мирноградського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області