Підготовка до святкування Дня Незалежності України.

Опубликовано 27.08.2015

21.08.2015р. Димитровським міським підрозділом Красноармійського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області був проведений захід з підготовки до відзначення 24-ї річниці Незалежності Україні із залученням осіб, засуджених до покарання у вигляді громадських робіт, а також притягнутих до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт

Даний захід був спрямований на упорядження об’єктів культурної спадщини міста Красноармійська. Засуджені та правопорушники мали змогу зробити свій внесок на облагородження території біля закладного каменя на місці майбутнього пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко, який був основоположником нової української мови та літератури, людиною, яка виступала борцем за права, свободи та справедливість в складних умовах країни, а саме в умовах кріпацтва, які випали на долю його співвітчизників.

Проголошення Незалежності України увінчало багатовікову боротьбу українців за право мати власну державу, вільно розвивати національну культуру, бути повноправним членом міжнародної спільноти.

24 серпня 2015р. в день святкування Дня Незалежності України до закладного каменя на місці майбутнього пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко жителі міста покладали квіти в знак вшанування пам’яті відомого Кобзаря.

Таким чином особи, які перебувають на обліку в Димитровському міському підрозділі Красноармійського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції прийняли участь у підготовці міста Красноармійська до святкування головного свята країни - Дня Незалежності.

В.о.начальника Красноармійського міжрайонного

відділу кримінально-виконавчої інспекції                                                             В.В.Ємчик