Підведені підсумки роботи з поліцією

Опубликовано 18.12.2019

13 грудня начальником Мирноградського міського відділу була проведена робоча зустріч зі співробітниками сектору кримінальної поліції Мирноградського міського відділення Покровського МВ ГУ НП в Донецькій області з метою підведення підсумків взаємодії за 2019 рік.

Обговорили основні проблемні питання, переглянули список осіб, які знаходяться в розшуку та відносно них тривають розшукові заходи, акцентували увагу на тому, що під час спільної перевірки за місцем мешкання зазначених осіб, у 4 кварталі було встановлено місцезнаходження одного засудженого.

Плідна взаємодія та проведення спільних заходів з сектором кримінальної поліції дає змогу більш ефективно проводити роботу, направлену на виявлення осіб, місцезнаходження яких не відоме.