Планування спільної соціально-виховної роботи

Опубликовано 20.07.2020

Мирноградський міський відділ з питань пробації,з метою якісної реабілітації правопорушниківта ефективного проведенню соціально-виховної роботи з ними, співпрацює з різними державними та громадськими організаціями.

17 липня співробітниками уповноваженого органу з питань пробації була проведена робоча зустріч з головою Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитром Щербініним.

Під час зустрічі підвели підсумки роботи за 1 півріччя, обговорили ефективність проведених заходів, особливості проведення спільної соціально-виховної роботи, а також запланували деякі заходи на наступний квартал поточного року.

Завдяки співпраці з ГО «Будинок благодаті» постійно проводиться ефективна робота щодо профілактики вживання алкоголю та наркотичних засобів з засудженими, які мають залежності або схильні до зловживання зазначеними речовинами.