Подяка від партнера до 22 річниці з дня утворення Державної кримінально-виконавчої служби

Опубликовано 23.04.2020

22 роки тому Указом Президента України був утворений Державний департамент України з питань виконання покарань як центральний орган виконавчої влади, який забезпечив реалізацію державної політики у сфері виконання кримінальних покарань.

Після деяких етапів реформувань, в службі і на теперішній час відбуваються зміни. Кожного дня співробітники навчаються, освоюють нові методики, своєю наполегливою працею намагаються наблизитись до міжнародних стандартів, зробити свою працю більш ефективною, націленою на позитивні результати.

З нагоди 22 річниці Державної кримінально-виконавчої служби України до Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області завітав голова Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитро Щербінін та привітав співробітників відділу з професійним святом.

Персоналу відділу була вручена Подяка, якою голова організації висловив подяку за співпрацю та успішне партнерство у сфері мотивації до здорового способу життя суб’єктів пробації та привітав співробітників з Днем кримінально-виконавчої служби України.

Хоча в системі і працюють справжні професіонали, однак робота з особами, які опинились у конфлікті з законом, є більш ефективною та результативноюзавдяки тісній співпраці з партнерами, так як наше співробітництво має спільну мету – зробити суспільство, в якому ми живемо, більш безпечним.