Представники Мирноградської кримінально-виконавчої інспекції провели захід до Всесвітнього дня запобігання самогубств на базі Реабілітаційного центру «Твоя перемога»

Опубликовано 12.09.2016

Напередодні Всесвітнього дня запобігання самогубств, який щорічно відзначається 10 вересня, співробітники Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області спільно з представниками Українського Патріотичного Руху Донбасу провели заняття з елементами тренінгу під назвою «Надія творить дива» для осіб, які проходять курс реабілітації в Реабілітаційному центрі «Твоя перемога» м. Мирноград.

Упродовж заняття присутні продивились відеоролики, один з них про історію Ніка Вуйчіча, який народився без рук та ніг. Саме цей фільм задав атмосферу заняття, бо він дозволив показати приклад стійкості, боротьби та любові до життя. Наприкінці заходу учасники створили «Дерево життя», де на кожному листочку було записано за що ми любимо життя.

Метою даного заходу є профілактика самоагресивного стану у людей, яким потрібна підтримка суспільства на шляху позбавлення від залежності, а також формування їх ціннісного ставлення до життя та допомога актуалізації особистих ресурсів.

Вікторія Ємчик,

начальник Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління ДПтС України в Донецькій області