Прийнято участь у відкритті меморіальної плити «Борцям за Волю України»

Опубликовано 22.11.2019

21 листопада співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області залучили своїх підобілкових до участі в урочистому відкритті меморіальної плити «Борцям за Волю України» та міському мітингу до Дня Гідності та Свободи.

Захід був організований Мирноградською міською радою спільно з ГО «Український патріотичний рух Донбасу». У мітингу прийняли участь священник Греко-католицької православної церкви, представники Мирноградського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відділу освіти, інших організацій міста, активна громада та учнівська молодь міста.

Участю у таких заходах ми маємо можливість віддати шану патріотизму, подвигу та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей нашої країни. Засуджені були залучені до заходу з метою їх патріотичного виховання та усвідомлення подвигу наших співвітчизників, що відстоювали та в умовах сьогодення захищають інтереси народу України.