Профілактика правопорушень серед учнівської молоді

Опубликовано 21.03.2019

20 березня 2019 року співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області в рамках місячника правової освіти провели зустріч з учнями 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Мирноградської міської ради.

Упродовж заходу обговорили з дітьми їх права, виконали цікаві вправи, говорили про служби, які займаються захистом прав, визначились з поняттями злочину і покарання, розповіли учням про кримінальну відповідальність і види покарань, що застосовуються до неповнолітніх.

Проведення профілактики правопорушень серед учнівської молоді дуже важливе, бо таким чином ми маємо змогу зменшити рівень підліткової злочинності в місті та, в деякій мірі, забезпечити безпеку суспільства.

Мирноградський міський відділ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області