Профілактика злочинної поведінки серед студентів гірничого ліцею

Опубликовано 18.12.2019

13 грудня співробітники Мирноградського міського відділу з питань пробації спільно з Громадською організацією «На часі» Дмитром Кащеєвим відвідали Мирноградський професійний гірничий ліцей, де провели лекцію та показ фільму для студентів навчального закладу.

Підліткам розповіли про причини скоєння злочинів, наслідки проявів агресивної поведінки, важливість набуття навичок самоконтролю, види покарань, які застосовуються до неповнолітніх, а також переглянули фільм про дитячі колонії та мультфільм про здоровий спосіб життя.

Наприкінці заходу голова громадської організації поспілкувався з дітьми щодо проведення ними дозвілля та розповів про роботу молодіжного центру в місті Мирноград, а також розповів підліткам про їх права та обов’язки.