Протидія алкоголізму спільно з партнерами задля безпеки суспільства

Опубликовано 15.04.2020

Досвід роботи з особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, показує, що алкоголь чинить помітний шкідливий вплив на спосіб життя значного відсотку суб’єктів пробації.

До індивідуальної роботи з засудженими, стосовно яких виявлено таку криміногенну потребу, як вживання алкоголю, обов’язково залучаються організації партнери, з якими відділ тісно співпрацює під час здійснення покладених на нього завдань.

14 квітня з метою проведення індивідуально-профілактичної роботи з суб’єктами пробації щодо профілактики алкогольної залежності до Мирноградського міського відділу з питань пробації завітав голова Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитро Щербінін.

Згідно індивідуальних планів роботи були проведені профілактичні та мотиваційні бесіди з клієнтами, які схильні до алкозалежності або вчинили злочини в стані алкогольного сп’яніння.

Навіть в умовах карантину робота з клієнтами повинна тривати, адже наше завдання полягає в тому, щоб мотивувати засудженого до позитивних змін, підтримати та допомогти людині виправитись. І тільки разом з партнерами ми впораємося з цією задачею.

Розповідайте про наш сайт: