Проведення заходів на базі кримінально-виконавчої інспекції

Опубликовано 04.02.2016

2 лютого 2016 року на базі Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області були проведені одразу два заходи для неповнолітніх засуджених, які перебувають на обліку у відділі.

Перший захід був присвячений шкідливому впливу алкогольних напоїв на організм підлітка. Присутнім був продемонстрований фільм, в якому приведені статистичні дані про кількість дітей, які мають алкогольну залежність, причини звикання, речовини, які містяться в алкогольних напоях. Також в даному фільмі неповнолітні розповідали, що алкогольна залежність завадила їм реалізувати свої цілі та вони дуже жалкують про це.

Другий захід був проведений на тему: «Соціальне оточення». Присутні виконали вправу для виявлення кола свого спілкування, а саме близьких осіб та тих людей у оточенні дитини, які не мають для неї авторитету зовсім. Психологом відділу разом із підлітками було розглянуто поняття «друг» та кожний для себе зробив висновок, що оточуючі люди, які пропонують їм те, що є шкідливим для здоров’я або може нести іншу шкоду для життя, не можуть бути друзями.

Проведення подібних заходів на базі відділу стає традиційним та є дуже корисним для підлітків, тому що саме в такому віці неповнолітні сприймають слова однолітків краще, ніж просто лекції. В першому заході в фільмі діти розповідали, про проблеми пов’язані з алкоголем, в другому присутні неповнолітні озвучували свої думки з приводу позитивного та негативного впливу соціального оточення на людину.

В подальшому співробітниками Димитровського МВ КВІ УДПтС України в Донецькій області планується щомісячне проведення різноманітних заходів на базі відділу для корисної організації дозвілля своїх вихованців.

Начальник Димитровського відділу

кримінально-виконавчої інспекції