Робоча зустріч з громадським партнером

Опубликовано 27.08.2020

20 серпня співробітники Мирноградського міського відділу з питань пробації, з метою якісної реабілітації правопорушників та ефективного проведення соціально-виховної роботи з ними, зустрілась з представниками Громадської організації «Будинок благодаті».

Обговорили ефективні методи роботи з підобліковими, які співробітники відділу можуть використовувати при проведенні соціально-виховної роботи з метою допомогти усвідомити суб’єктам пробації їх проблеми та прийняти допомогу у їх вирішенні.

Завдяки співпраці з представниками ГО «Будинок благодаті» проводиться ефективна робота з профілактики зловживання алкоголем та вживання наркотичних речовин чи психотропних засобів, адже саме через ці причини засуджені часто скоюють злочини.

Отже, при ефективному впливі на світогляд осіб, які скоїли злочини та перебувають під наглядом відділу пробації, постійній роботі з ними, маємо шанс на зниження повторної злочинності у місті, тобто на безпечніше суспільство