Робоча зустріч з громадською організацією щодо вирішення питань з пенітенціарної пробації

Опубликовано 05.11.2019

5 листопада співробітником Мирноградського міського відділу з питань пробації проведено робочу зустріч з головою Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитром Щербініним щодо налагодження взаємодії під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

Обговорили, що згідно Статуту, одними з завдань організації є надання різних видів допомоги особам, що знаходяться в залежності, особам без визначеного місця проживання, а також іншим верствам населення України, в тому числі і соціально незахищеним, сприяння в соціальній реабілітації та адаптації громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі, створення реабілітаційних центрів із наданням особам місця проживання у період проходження реабілітації та адаптації. На даний час організація включає в себе кілька реабілітаційних центрів, які розташовані в Донецькій та Дніпропетровській областях.

На території м. Мирноград відсутні спеціалізовані установи для осіб, які звільняються з місць обмеження або позбавлення волі, тому налагодження плідної взаємодії з громадськими організаціями може в деякій мірі допомогти вирішити питання забезпечення таких осіб хоча б тимчасовим місцем проживання.