Робоча зустріч з Мирноградською міською організацією «Товариство Червоного Хреста України» щодо залучення волонтерів

Опубликовано 06.03.2019

4 березня 2019 року фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області була проведена робоча зустріч з головою Мирноградської міської організації «Товариство Червоного Хреста України» щодо залучення волонтерів для проведення соціально-виховної роботи із засудженими.

Головою організації було повідомлено, що їх діяльність побудована на здійсненні волонтерської діяльності. Волонтери даної організації допомагають соціально-незахищеним громадянам, особам, які опинились у складних життєвих обставинах, особам похилого віку. Голова організації розповіла про способи пошуку волонтерів.

Сторони вирішили, що волонтери, які допомагають здійснювати діяльність Червоного Хреста, будуть проінформовані про пошук волонтерів відділом пробації,а в квітні 2019 року для підоблікових відділу волонтерами, які є психологами, буде проведений тренінг.