Робоча зустріч з начальником відділу міграційної служби

Опубликовано 15.11.2019

14 листопада начальником Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області проведено робочу зустріч з начальником Мирноградського відділу Державної міграційної служби України в Донецькій області.

Під час зустрічі ознайомились з положеннями Меморандуму про співробітництво №251 між Державною установою «Центр пробації» в Донецькій області та Головним Управлінням Державної міграційної служби України в Донецькій області від 30.10.2019 р. та вирішили питання щодо укладення Меморандуму на місцевому рівні.

Наприкінці зустрічі обговорили питання взаємодії відділів та визначились з датою підписання Меморандуму, метою укладання якого є співпраці при реалізації державної політики у сфері міграції.