Робоча зустріч з представником сектору превенції

Опубликовано 20.01.2020

17 січня провідний інспектор Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області прийняла участь в робочій зустрічі з відповідальною особою за веденням адміністративно-штрафної практики сектору превентивної діяльності Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

Розглянули питання, що виникають під час взаємодії між уповноваженим органом з питань пробації та сектором превентивної діяльності щодо накладення адміністративних стягнень на осіб, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

Налагоджена взаємодія з зазначеним сектором дає позитивний результат щодо здійснення контролю за поведінкою осіб, які перебувають на обліку у відділі, в період здійснення заходів наглядової пробації.