Спільна профілактична робота з неповнолітніми Димитровського відділу КВІ та ЦСССДМ.

Опубликовано 08.06.2016

7 червні 2016 року був проведений щомісячний день реєстрації неповнолітніх засуджених спільно з фахівцем з соціальної роботи Димитровського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді.

З кожною дитиною була поведена індивідуальна бесіда про недопущення скоєння правопорушень та повторних злочинів, діти були повторно попереджені про наслідки невиконання встановлених порядку та умов відбування покарання, скоєння повторного злочину або адміністративних правопорушень.

Старші наставники дізналися як закінчився учбовий рік, з якими труднощами зіткнулися їх вихованці, де у подальшому планують навчатися ті хлопці, які закінчили школу, як проводять своє дозвілля в теперішній час та з ким спілкуються.

Результати бесіди дуже порадували, бо з’ясувалось, що деякі неповнолітні почали займатися футболом та стали частими відвідувачами стадіону, інші в теперішній час допомагають батькам та бабусям на городах, а один хлопець захопився кікбоксингом та багато часу приділяє тренуванням.

Після проведення профілактичної роботи, психолог відділу КВІ залучила хлопців до заходу, під час якого вони пригадали деякі правила етикету та навчилися новим.

Співробітники відділу намагаються як можна частіше долучати неповнолітніх до просвітницьких заходів, які хлопці відвідують з користю, бо після кожного заходу отримують нову для них інформацію, яка може стати у нагоді в повсякденному житті.

Начальник Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції

Вікторія Ємчик

Розповідайте про наш сайт: