Спільно з ССД та ЦСССДМ розпочато цикл інтерактивного спілкування з батьками дітей, що навчаються в школах міста

Опубликовано 21.11.2019

Співробітниками Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з начальником служби у справах дітей Мирноградської міської ради та директором Мирноградського міського центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато цикл інтерактивного спілкування з батьками дітей соціально незахищених верств населення.

Так, 19 листопада відвідано загальноосвітню школу №1 та 20 листопада загальноосвітню школу №4 Мирноградської міської ради. Батькам розповіли про розвиток емоційного інтелекту дитини, наявність проблем у навчанні чи поведінці в залежності від моделі сім’ї, про методи виховання, причини проявів девіантної поведінки, зокрема агресії, про способи взаємодії з дитиною та у родині.

З 20 листопада 2003 року в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей. З поточного року служби об’єднались для проведення роботи з батьками з метою профілактики вчинення домашнього насильства та, як наслідок, скоєння правопорушень серед учнівської молоді міста.