Співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції нагороджені дипломами лауреата фотоконкурсу «Життя міста у фокусі - 2016».

Опубликовано 28.06.2016

Старший інспектор та психолог Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області Соловйова Ольга та Ліана Гелих прийняли участь у фотоконкурсі під назвою «Життя міста у фокусі - 2016».

Так трапилось, що дівчата вже давно захоплюються фотографією, тобто мають однакове хобі. Дізнавшись, що у місті Покровську, який є рідним містом однієї з учасниць, відбудеться велика фотовиставка робіт фотографів різних рівнів, із задоволенням прийняли участь у ній.

Пенітенціарії на одному рівні з професійними фотографами взяли участь у виставці та представили свої роботи у номінації «Погляд фотографа». Гелих Ліаною для виставки були обрані фотографії квітів, чотирилапого дослідника та осіннього парку, Соловйова Ольга представила фотографії Карпат – гірську річку, залишки фортеці та вид с висоти на гори.

Фотографії працівників Димитровського відділу кримінально-виконавчої інспекції мали змогу побачити багато гостей, які завітали на виставку до музею.

За участь у заході пенітенціарії були нагороджені дипломами лауреата фотоконкурсу «Життя міста у фокусі - 2016» від мера міста за активну участь у творчому житті міста.

Незабаром фотографії співробітників кримінально-виконавчої інспекції разом з роботами кращих фотографів з усієї України приймуть участь у грандіозному фестивалі «З країни в Україну» який охопить 11 міст нашого краю.

Участю у даному заході працівники пенітенціарної служби також продемонстрували своїм підобліковим, що у кожної людини обов’язково повинно бути хобі, завдяки якому можна розвиватися, а також морально відпочивати від будь-яких труднощів.

Начальник Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Вікторія Ємчик