Співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції побували в Європі.

Опубликовано 10.05.2016

9 травня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області не покидаючи міста Димитров побували в Європі.

На площі біля ДК імені Артема учнями шкіл міста Димитров була організована виставка європейського мистецтва до Дня Європи з метою ознайомлення жителів міста з історією, культурою і традиціями різних країн Європи.

Кожна школа обрала собі країну та створила тематичну виставку з її символами, такими, наприклад, як Биг Бен, Ейфелева вежа, голландський сир та тюльпани, мексиканські музики та багато іншого. Над кожною країною розвивався прапор та представники держави були одягнені в національні костюми.

На святі проводились вікторини, лунали пісні, присутні дивились виступи танцювальних колективів.

Такий захід виявився дуже корисним та пізнавальним. Саме з метою культурного розвитку співробітників Димитровського відділу КВІ і було організовано відвідування виставки до Дня Європи.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Соловйова Ольга