Сприяння в оформленні паспорту засудженій особі

Опубликовано 18.12.2019

17 грудня засудженим, який перебуває на обліку в Мирноградському міському відділі з питань пробації був отриманий паспорт громадянина України в Мирноградському відділі Державної міграційної служби України в Донецькій області.

Чоловіку фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) була надана допомога в отриманні необхідних документів для оформлення паспорту, так як підобліковий не міг самостійно вирішити дане питання упродовж 10 років після звільнення з місць позбавлення волі.

Завдяки співпраці в рамках укладеного Меморандуму з відділом Державної міграційної служби України в Донецькій області та диференційованому підходу до надання соціальних послуг, відділу вдається вирішити таке проблемне питання засуджених, як поновлення паспорту.