Сприяння засудженій особі в оформленні паспорту

Опубликовано 15.11.2019

14 листопада фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області було надано допомогу суб’єкту пробації в оформленні паспорту громадянина України, який він не міг поновити десять років через відсутність певного пакету необхідних документів.

Спільно з Мирноградським міським відділом державної міграційної служби були знайдені шляхи вирішення проблеми. До надання допомоги в оформленні документів також були залучені представники Родинської міської ради, координаційного комітету органів самоорганізації населення м. Мирноград, реєстраційної служби Мирноградської міської ради.

Завдяки плідній співпраці з держаними організаціями, насамперед з відділом міграційної служби, уповноваженому органу з питань пробації вдалося допомогти суб’єкту пробації написати заяву на отримання паспорту, тобто вже наступного місяця засуджена особа отримає паспорт громадянина України.