Участь співробітників Димитровського відділу КВІ у Дні правового виховання в школі-інтернат міста Димитров.

Опубликовано 28.03.2016

24 березня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції завітали до школи-інтернат м. Димитров та прийняли участь у заході під назвою «Закон. Права. Обов’язки».

На зустрічі з дітьми окрім представників кримінально-виконавчої інспекції були присутні інспектор міського відділу поліції та спеціаліст у справах дітей при Димитровському міськвиконкомі.

Захід пройшов незвичайно і дуже цікаво та був проведений з метою ознайомлення школярів 5-9 класів з основними законами України, їх правами і обов’язками, а також з метою отримання учнями інформації щодо відповідальності за свою поведінку та вчинки.

Учні старших класів підготували сценки на правову тематику, які продемонстрували гостям та всім присутнім, а педагоги школи-інтернат розповіли про права та обов’язки дітей. Потім інспектор поліції Віталій Тютюник і старший інспектор відділу КВІ Ольга Соловйова ознайомили дітей з адміністративною та кримінальною відповідальністю, видами покарань, які можуть застосовуватися до неповнолітніх, а психолог кримінально-виконавчої інспекції Ліана Гелих розповіла школярам, що саме з вчинення дрібних проступків, неслухняної поведінки в ранньому віці починається схильність до протиправної поведінки, що в подальшому призводить до скоєння злочинів.

Наприкінці заходу дітям був продемонстрований документальний фільм «Жахи дитячої колонії».

Після заходу співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції, разом з іншими гостями заходу, прийняли участь у засіданні ради профілактики правопорушень, де окремо була проведена виховна робота з тими дітьми, які мають проблеми з поведінкою у школі.

Начальник Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції

Вікторія Ємчик

Розповідайте про наш сайт: