Участь засудженої у грантовій програмі від міжнародної організації для сплати курсів з навчання

Опубликовано 20.11.2019

19 листопада фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області здійснено супровід засудженої до Мирноградського центру зайнятості з метою надання засудженій допомоги у вирішенні питання щодо отримання професії.

Особа, яка перебуває на обліку, не отримала середню освіту через сімейні обставини. На теперішній час має потребу в отриманні роботи, але не має професії, однак для отримання будь-якої професії необхідна наявність атестату. Тому спеціалістом центру був запропонований варіант отримання спеціальності, який не потребує наявності освіти.

Так, за результатами співбесіди спеціалістом центру зайнятості була надана допомога засудженій в заповненні та поданні заявки до Представництва від Датської Ради у справах біженців в Україні на участь у грантовій програми для сплати курсів з шиття.