Укладено договір з волонтером пробації

Опубликовано 19.11.2019

18 листопада Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області було укладено договір про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією з громадянином, який раніше звертався до відділу з наміром стати волонтером.

Відділом були отримані останні відомості про майбутнього помічника, яких не вистачало для укладання договору. Наразі уповноважений орган з питань пробації має намір провести підготовку волонтера щодо виконання певних видів завдань та розпочати співпрацю.

Співробітництво з волонтером надасть можливість відділу пробації ефективніше проводити соціально-виховну роботу з підобліковими та охопити більшу кількість виховних заходів, до яких можуть бути залучені засуджені.