Ярмарок вакансій в Димитровському міському центрі зайнятості.

Опубликовано 23.05.2016

20 травня 2016 року в Димитровському міському центрі зайнятості населення відбувся ярмарок вакансій для осіб, які перебувають на обліку в центрі як безробітні.

Співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відвідали ярмарок вакансій разом із своїми підобліковими з метою працевлаштування осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На ярмарок були запрошені представники багатьох підприємств міста. Кожен представник розповів присутнім чим підприємство займається та які вільні вакансії на даний час є на підприємстві.

В свою чергу співробітники центру зайнятості розповіли всім, хто завітав на ярмарок, які професії можна отримати за рахунок центру занятості, де знаходяться центри навчання та про умови проходження навчання.

Наприкінці ярмарку вакансій підоблікові Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції мали змогу підійти до кожного роботодавця, поспілкуватися більш детально з приводу працевлаштування, вивчити на стенді вакансії інших підприємств, а також отримати інформацію про професії, які можливо отримати через центр зайнятості.

Старший інспектор Димитровського міського відділу 

кримінально-виконавчої інспекції 

Ольга Соловйова

Розповідайте про наш сайт: