З підобліковими Мирноградського відділу кримінально-виконавчої інспекції проведено заняття «Колючий характер».

Опубликовано 13.10.2016

11 жовтня 2016 року психологом Мирноградського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області з вихованцями молодіжного віку було проведено індивідуальне заняття з елементами тренінгу «Колючий характер», присвячене Всесвітньому дню психічного здоров’я, 25-та річниця якого припадає саме на 2016 рік.

Психічне здоров’я – основа благополуччя кожної людини, при якому він може реалізувати свій потенціал та здібності, протистояти стресам та приносити вагомий внесок в життя суспільства. Саме з метою попередження стресових ситуацій, прояву агресивної поведінки засуджених у процесі їх життєдіяльності і було проведено даний захід.

Психологом була обрана саме індивідуальна форма заняття, так як в таких умовах вихованці відділу є більш відвертими та відкритими, тому добре засвоюють надану інформацію. В процесі заняття учасники зрозуміли, що кожна людина в стані керувати своїми емоціями, а значить і контролювати їх. Ознайомилися з конструктивними методами вивільнення від агресії, а також отримали рекомендації щодо методів самоконтролю.

Соловйова Ольга,

старший інспектор Мирноградського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України

в Донецькій області

Розповідайте про наш сайт: