Захід «Правила поводження на вулиці» для дошколяриків Мирнограду

Опубликовано 30.05.2019

29 травня 2019 року напередодні Дня захисту дітей фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області був проведений захід на тему «Правила поводження на вулиці» для старшої групи Дошкільного навчального закладу Мирноградської міської ради «Теремок».

Дітям розповіли про правила поведінки на вулиці під час літнього відпочинку, небезпечні сторонні предмети, в тому числі міни, як вони виглядають та чому не варто до них наближатися. Наприкінці лекції присутні переглянули мультфільми на вказану тему. Захід був проведений за підтримки Датської ради по біженцям та Датської групи з розмінування.

Співробітники пробації намагаються в міру своїх можливостей забезпечити безпеку дітей міста, адже вони – це наше майбутнє.