Засуджені Димитровського МВ КВІ відвідали захід до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом на базі Димитровської центральної міської лікарні.

Опубликовано 24.03.2016

23 березня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області разом з засудженими, які перебувають на обліку, відвідали захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який був проведений співробітниками тубкабінету Димитровської міської лікарні. Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається щороку 24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Упродовж лекції медичні працівники розповіли присутнім про симптоми захворювання, шляхи передачі, способи лікування та профілактики туберкульозу, наголосили на те, що туберкульоз - соціальна хвороба та ситуація захворювання в Україні залишається складною.

Фтізіатр Димитровської міської лікарні розповіла також про те, що сьогодні має місце недостатня інформованість населення з питань профілактики, лікування та боротьби з туберкульозом. Щоб зупинити та перемогти туберкульоз усі мають зрозуміти, що без обізнаності населення в цьому питанні, боротьба з ним приречена на невдачу.

Метою Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом - є інформування про глобальну епідемію захворювання якомога більшої кількості людей, допомога зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба. В свою чергу метою проведення співробітниками відділу КВІ данного заходу для засуджених, які перебувають на обліку, є підвищення обізнаності своїх підоблікових про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Соловйова Ольга

Розповідайте про наш сайт: