Засуджені Мирнограда дізнались про профілактику гепатиту.

Опубликовано 27.07.2016

26 липня 2016 року напередодні Всесвітнього дня боротьби з гепатитом співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області разом із засудженими, які перебувають на обліку, відвідали Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги, де підоблікові прослухали лекцію до вказаного дня.

Щорічно, 28 липня у багатьох країнах світу проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Він проводиться у день народження американського лікаря Баруха Самюеля Блумберга, лауреата Нобелевської премії, який відкрив вірус гепатита В.

Саме до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, медичні працівники центру первинної медико-санітарної допомоги розповіли підобліковим відділу КВІ про вірусний гепатит та хвороби, до яких він призводить, а також про важливість профілактичних заходів, проведення діагностики та вакцинацію.

Захід був направлений на привернення уваги до проблеми захворювання на гепатит, підвищення зацікавленості вихованців кримінально-виконавчої інспекції у дотриманні заходів профілактики, застосування ними гігієнічних знань на практиці з метою збереження свого здоров’я та здоров’я їх родин.

Старший інспектор Димитровського відділу кримінально-виконавчої інспекції

Ольга Соловйова