Засуджені Мирнограда ознайомились з Конституцією України.

Опубликовано 27.06.2016

24 червня 2016 року засуджені, які перебувають на обліку в Димитровському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відвідали просвітницький захід під назвою «Пишаюсь тим, що я українець», присвячений Дню Конституції України.

Захід був проведений співробітниками Димитровського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді на базі центру.

Присутні дізналися скільки Конституцій було в Україні та коли вони були прийняті, які нормативно-правові акти лягли в основу нинішньої Конституції, а також те, що Конституція України 1996 року була прийнята 28 червня на п’ятій сесії Верховної Ради України другого скликання, розглянули її структуру та основні положення.

Після цього підоблікові прослухали українські вірші та пісні у виконанні дітей, продивилися патріотичний короткометражний фільм, що був знятий школярами міста, метою якого було показати суспільству, що кожне місто нашої держави – це наша Батьківщина, бо Україна єдина.

Наприкінці заходу кожному присутньому співробітники ЦСССДМ подарували на згадку букетик квітів ручної роботи.

Даний захід був проведений на виконання Закону України «Про пробацію» з метою перевиховання засуджених, а саме розширення їхнього кругозору, виховання почуття патріотизму та підвищення морального рівня особистості підоблікових.

Старший інспектор Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Ольга Соловйова