«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Опубликовано 09.10.2017

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №722 від 27.09.2017 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені наступні зміни до наступних порядків:

• призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми;
  • фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету;
  • призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.

Зокрема, Порядок про призначення та виплату державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №189 приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів» від 17.05.2017 №2037-VIII в частині визначення розміру допомоги, у разі встановлення судом аліментів у твердій грошовій сумі;

Крім того, Постановою №722 передбачено, у разі подання громадянами заяви для призначення допомоги при народженні дитини в електронній формі з використанням цифрового підпису призначати таку допомогу не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви. При цьому, виплату частини одноразової допомоги при народженні дитини (10320 грн.) здійснювати не пізніше наступного операційного дня на рахунок одержувача допомоги.