Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Опубликовано 03.01.2017

• провідного спеціаліста сектору кадрово-правової роботи.

Основні вимоги до учасників: повна вища юридична освіта, стаж роботи на посадах, які відносяться до служби в органах місцевого самоврядування, або до державної служби, за фахом не менше 1 року. Вміння працювати з комп’ютером, вільне володіння українською мовою.

• спеціаліста I категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій.

Основні вимоги до учасників: повна вища економічна або юридична освіта, стаж роботи на посадах, які відносяться до служби в органах місцевого самоврядування, або до державної служби, за фахом не менше 1 року. Вміння працювати з комп’ютером, вільне володіння українською мовою.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація з питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном: 6-34-40.

09.12.2016 року оголошення було опубліковано у газеті «Родной город».