Управління комунальної власності міської ради

Опубликовано 09.10.2019

є виконавчим органом Мирноградської міської ради, підзвітне та підконтрольне міській раді, міському голові.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими Законами України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної адміністрації, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

Основними завданнями є:

1. Реалізація державної політики у галузі управління комунальною власністю територіальної громади міста Мирноград, комплексного розвитку житлово-комунального господарства з питань водо- і теплопостачання, водовідведення, експлуатації та ремонту житла, дорожнього і зеленого господарства, благоустрою території міста, надання ритуальних готельних та інших послуг, виконання ремонтно-будівельних робіт.

2. Організація виконання рішень органів виконавчої влади, міської ради, міського голови та виконавчого комітету міської ради з питань управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством територіальної громади міста.

3. Формування реєстру комунального майна територіальної громади.

4. Реалізація реформування та комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста.

5. Здійснення повноважень власника комунального майна територіальної громади м. Мирноград.

6. Виконання повноважень представника міської ради у господарських товариствах, де у статутному фонді є частка майна міської комунальної власності.

Начальник Конько Людмила Ігорівна каб.№1 тел. 6-52-07 ukv_mirnograd17@ukr.net
Заступник начальника Саділіані Лариса Романівна каб.№1 тел. 6-52-07 ukv_mirnograd17@ukr.net
Головний бухгалтер Грядунова Олена В’ячеславівна каб.№5 тел. 6-52-07 ukv_mirnograd17@ukr.net
Головний спеціаліст (квартирний облік) Кондратенко Оксана Миколаївна каб.№6 тел. 6-13-10 ukv_mirnograd17@ukr.net