Відділ культури міської ради

Опубликовано 09.10.2019

є структурним підрозділом міської ради, що утворюється за рішенням міської ради відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", підзвітний та підконтрольний міській раді, підпорядкований виконавчому комітету, міському голові, заступнику міського голови.

Усвоїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства культури та туризму України, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови з питань організації методики ведення культурно-дозвіллєвої діяльності, Положенням про відділ культури та іншими нормативно-правовими актами.

Основні завдання Відділу культури Мирноградської міської ради:

1. Реалізація державної політики у сфері культури, охорони культурної спадщини, а також державної мовної політики;

2. Забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів та доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина.

3. Сприяння відродженню та розвитку традицій і культури української нації, етнічної, культурної і мовної самобутності корінних народів і національних меншин; захисту прав професійних творчих працівників та їх спілок, соціальному захисту працівників підприємств, установ та організацій у сфері культури та охорони культурної спадщини, встановлює контроль за його якістю; загальнонаціональній культурі консолідації суспільства, формуванню цілісного культурно-інформаційного простору, захисту та просуванню високоякісного і різноманітного культурного продукту.

Т.в.о. начальника Відділу культури Мирноградської міської ради Черкашина Олена Валеріївна вул. Дарко, 2, кабінет № 5 тел.21-97 kultura14@ukr.net

Розповідайте про наш сайт: