Громадські роботи – одне з покарань, альтернативних позбавленню волі

Опубликовано 20.07.2020

Громадські роботи – одне з покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, яке призначається за вчинення кримінального проступку. Громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Засуджені до покарання у виді громадських робіт зобов’язанідодержуватися певних порядку і умов відбування покарання та відбувати громадські роботи на визначених для них об’єктах.В місті Мирноград органом місцевого самоврядування на початку року було визначено чотири об’єкти, на яких засуджені відбувають громадські роботи.

Одним з обов'язків уповноваженого органу з питань пробації є здійснення контролю за додержанням судового рішеннявласникомпідприємства, установи, організаціїабоуповноваженим ним органом за місцемроботизасудженого.

Співробітниками Мирноградського міського відділу з питань пробації проводяться перевірки за додержанням судового рішення власниками підприємств відносно кожного засудженого, який відбуває покарання у вигляді громадських робіт.

Співпраця з підприємствами налагоджена належним чином. За 6 місяців 2020 року 17 засуджених осіб відпрацювали на благо міста певну кількість призначених громадських робіт, що дає змогу безоплатно зробити наше місто чистішим, отже суспільна користь таких робіт є очевидною.

Розповідайте про наш сайт: