Спорт – як одна із складових перевиховання засуджених.

Опубликовано 20.07.2020

Важливою складовою виправлення засуджених є їх фізичне виховання, під яким слід розуміти процес формування та розвитку не тільки фізичних здібностей, а й морально-вольових якостей засуджених, укріплення та збереження їх фізичного та психічного здоров’я.

Коли людині призначається покарання за скоєний неюзлочин, держава виходить з того, що післявідбуття покарання вона повиннаповернутись дожиття в громаді здоровою тажиттєдіяльною. Теж саме можна сказати і про осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Рішенню даної задачіможе сприяти включеннязасудженого до процесуфізичного виховання тайого участь в різних физкультурно-спортивних заходах.

15 липня головою Громадської організації «Будинок благодаті» Дмитром Щербініним був проведений захід для підоблікових відділу на спортивному майданчику міста Мирноград. Хлопці із задоволенням виконували вправи та демонстрували свої фізичні здібності.

Головна метапроведеного заходу – це спонукати осіб, які звикли до дещо інакшого проведення вільного часу, до роздумів про здоровий спосіб життя або розширення кола особистих інтересів.

Плануємо такі заходи і надалі, щоб підняти рівень фізичної підготовки засуджених та інтенсифікувати їх фізичне виховання, метою залучення до фізичної культури та спорту.

Розповідайте про наш сайт: