Вибір виду діяльності з неповнолітнім

Опубликовано 20.07.2020

На обліку Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області окрім дорослих осіб перебувають також неповнолітні, які оступилися, вчинили злочини та отримали покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Не дивлячись на те, що неповнолітні, які перебувають на обліку, вже скоїли дорослі вчинки, які потягли за собою негативні наслідки, вони все одно залишаються дітьми.

Роботі з неповнолітніми приділяється багато уваги, проводиться робота, направлена на профілактику вчинення повторних злочинів та правопорушень, підвищення рівня мотивації до розвитку та самовдосконалення, соціально-виховна робота, спрямована на залучення дитини до проведення дозвілля із користю, проводяться виховні бесідитощо.

14 липня співробітниками уповноваженого органу з питань пробації та центру зайнятості населення для неповнолітнього, який перебуває на обліку у відділі, було організовано проходження онлайн-тестування з профорієнтації.

Проходження такого тестування дає можливість хлопцю визначити яка сфера діяльності йому підходить, щоб зробити вірний вибір в майбутньому щодо отримання професії або надати можливість замислитись над таким вибором.

Розповідайте про наш сайт: