Залучення волонтеру до початкового розшуку суб’єкта пробації

Опубликовано 13.05.2020

Мирноградський міський відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області вже біля 6 місяців співпрацює з волонтером, який в свій вільний час надає співробітникам відділу актуальну допомогу, сприяє відділу у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

За цей час волонтером надавалась така допомога відділу, як сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, сприяння в отриманні інформації від організацій та установ для проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженою особою тощо.

13 травня волонтер прийняв участь у заході, пов’язаному з початковим розшуком суб’єкта пробації, місцезнаходження якого не відоме. Спільно зі співробітником уповноваженого органу з питань пробації було відвідане місце можливого перебування засудженої особи.

Залучення волонтера до різноманітних заходів, пов’язаних з пробацією, дає можливість самому волонтеру отримати новий досвід, відчути себе членом команди, а співробітникам відділу з питань пробації отримати допомогу у здійсненні покладених на них завдань.


Розповідайте про наш сайт: