Уточнене повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Мирноградській міській раді

Опубликовано 15.08.2019

02 вересня 2019 року о 13.00. відбудуться установчі збори для формування складу молодіжної ради при Мирноградській міській раді, які відбудуться за адресою: м-н «Молодіжний», 37-б, 3 поверх, молодіжний центр «Рух».

1. Список кандидатів до складу молодіжної ради при Мирноградській міській раді, які братимуть участь в установчих зборах:

Бессараб Сергій Борисович Голова громадської організації «Український Патріотичний Рух Донбасу»
Кащеєв Дмитро Сергійович Голова громадської організації «На часі»
Кондратьєва Дарія Андріївна Заступниця голови правління громадської організації «Портал «Пошук»
Лемяскіна Юлія Валеріївна Представниця молодіжної організації ТОВ «Вуглепромтранс»
Овчаренко Тетяна Вікторівна Бухгалтер Мирноградської міської організації Товариства Червоного Хреста України
Ратушний Артем Геннадійович Представник громадської організації «Дитячий Спортивний Клуб «Фенікс»

2.Список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено: відсутні.

3. Інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства:

1) громадська організація «Український Патріотичний Рух Донбасу» Український патріотичний рух.jpgУкраїнський патріотичний рух 2.jpg

2) громадська організація «На часі» На часі.jpg

3) громадська організація «Портал «Пошук» Пошук.jpgПошук 2.jpgПошук 3.jpg

4) молодіжна організація ТОВ «Вуглепромтранс» Погруз транс.jpgПогруз транс 2.jpg

5) Мирноградська міська організація Товариства Червоного Хреста України червоний хрест.pdfчервоний хрест2.jpg

6) громадська організація «Дитячий Спортивний Клуб «Фенікс» Фенікс.jpg

4. Біографічні довідки кандидатів до складу Молодіжної ради:

1) Бессараб Сергій Борисович - Переглянути автобіографію

2) Кащеєв Дмитро Сергійович - Переглянути автобіографію