Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через Ощадбанк, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення

Опубликовано 16.08.2018

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області інформує усіх пенсіонерів, які отримують пенсію через відділення АТ «Ощадбанк» про нову та актуальну послугу на даний час - електронне пенсійне посвідчення (абревіатура – ЕПП) пенсіонера.

ЕПП поєднує функції пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, містить електронну інформацію про власника посвідчення та електронний підпис.

Електронне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис, який дає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах Пенсійного фонду та органів влади та навіть з дому переглядати інформацію про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески, тощо, а також надає можливість написати звернення або записатись на прийом до спеціалістів управління через Інтернет на офіційному сайті Пенсійного фонду.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ необхідно звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання, тобто до відділу обслуговування громадян Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (для жителів м. Мирноград - м. Мирноград, вул. Центральна, 13 каб. 104, 113; для жителів м. Покровськ -м. Покровськ, вул. Центральна, 154, каб.2) та написати заяву на виготовлення ЕПП, в якій вказати відділення Банку, де клієнт бажає отримати ЕПП. Надати Пенсійному фонду паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду та фотокартку розміром 30*25 мм.

Через 30 робочих днів звернутись до банку вказаного в заяві для отримання ЕПП.

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу обслуговування громадян за адресою: м. Мирноград, вул. Центральна, 13 каб. 104, 113; м. Покровськ, вул. Центральна, 154, каб.2.

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України                                    Н. В. Аржавітіна

Розповідайте про наш сайт: