Про реорганізацію територіальних управлінь Пенсійного фонду України Донецької області

Опубликовано 12.06.2018

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року № 821 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», якою передбачено реорганізацію деяких територіальних органів Пенсійного фонду України шляхом злиття або приєднання, 31 травня 2018 року Красноармійське об’єднане управлінняПенсійного фонду України тауправління Пенсійного фонду України вм. Димитрові Донецької області реорганізовані шляхом злиття та утворене Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області з юридичною адресою: 85323, м. Мирноград, вул. Центральна, 13, начальник управління – Аржавітіна Неля Вікторівна.

Дана реорганізація ніяким чином не створить труднощів для громадян, що звертаються до органів Пенсійного фонду України.

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи м. Покровська, Покровського району там.Мирнограда можуть і надалі звертатись до підрозділів обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи та отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, які продовжуватимуть свою роботу на базі управлінь.

Прийом громадян, які мешкають в м. Покровську та Покровському районі, буде здійснюватись за фактичною адресою управління:

85302, м. Покровськ, вул. Центральна, 154

телефон «гарячої лінії» (06239) 2-41-86

Прийом громадян, які мешкають в м. Мирнограді, буде здійснюватись за юридичною адресою управління:

85323, м. Мирноград, вул. Центральная, 13

телефон «гарячої лінії» (06239) 6-44-15

Начальник Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України                         Н. В. Аржавітіна