Меморандум про співробітництво – важлива соціальна ініціатива на користь дітей

Опубликовано 13.02.2019

Мирноградський міський ВДВС Головного ТУЮ у Донецькій області повідомляє, що 21 січня, в «Укрінформі» було підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України.

Водночас підписано Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.

Мета співпраці – сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин, насамперед, особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, зокрема заборгованість зі сплати аліментів.

«Сьогодні ми підписуємо два Меморандуми про співпрацю та отримуємо нові спільні інструменти для погашення заборгованості по аліментах», – сказав Міністр юстиції України Павло Петренко.

Він акцентував увагу присутніх на заході на тому, що протягом 2018 року вдалося досягти позитивних зрушень – кількість неплатників аліментів зменшилася на 96 тисяч. Однак нині близько 108 тисяч громадян, у яких є перед своїми дітьми борги зі сплати аліментів, які не мають житла, або роботи, або будь-якого майна. Після підписання Меморандуму зі службою зайнятості боржникам пропонуватимуть добровільне працевлаштування на вакантні посади, щоб вони отримувати дохід і виконували свій обов’язок перед дітьми. У разі відмови – вони будуть направлятися на оплачувані суспільно корисні роботи та погашати борги зі сплати аліментів.

Начальник Мирноградського міського ВДВС

Головного ТУЮ у Донецькій області Т.Г.Іванова

Розповідайте про наш сайт: