Новини Мирнограда


Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

13.12.2017 12:59

Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень«Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина), в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів, Держенергоефективності разом з німецькими партнерами домовилися про необхідність поширення цього досвіду в муніципальних лікарнях України.


​ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

12.12.2017 14:44

​ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У М.МИРНОГРАДІ ІНФОРМУЄ

З метою подальшого розвитку ефективної системи надання послуг у сфері соціального захисту населення, наближення послуг з питань пенсійного забезпечення громадян за місцем їх проживання Виконавчий комітет Мирноградської міської ради та Управління Пенсійного фонду України 14 листопада 2017 року уклали угоду про співробітництво, шляхом створення та функціонування віртуального робочого місця з надання послуг пенсійного забезпечення в дистанційному режимі засобами «скайп-з’єднання» в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м.Мирнограді за адресою : вул.Центральна,буд.9 каб.№8.


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

09.12.2017 11:00

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради доводить до Вашого відома, що відповідно до Наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку надання Державною фіскальною службою України з державного реєстру фізичних осіб-платників податків про доходи (відсутність доходів), отримані фізичними особами, які звернулись за призначенням державної допомоги» від 04.11.2016 № 1287/926 перевірка доходів громадян, які звертаються за призначенням різних видів державної допомоги, обмін інформацією з Державною фіскальною службою України буде здійснюватись в електронній формі. 


ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО!

08.12.2017 09:33

ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО!

Мирноградська міська організація Товариства Червоного Хреста України запрошує вас приєднатися до благодійної акції "ДОБРОТА ВРЯТУЄ СВІТ"


ДОРОЖНЯ КАРТА 
щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

05.12.2017 08:28

ДОРОЖНЯ КАРТА щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням

Згідно з пунктом 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200, дія цього Порядку не поширюється на осіб, зазначених у Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187, та Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками до санаторно-курортних закладів військовослужбовців, ветеранів війни, ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ та деяких інших категорій осіб і членів їх сімей, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. № 446.


1 грудня 2017 року виповнюється 26-та річниця Всеукраїнського референдуму за Незалежність.

01.12.2017 09:07

1 грудня 2017 року виповнюється 26-та річниця Всеукраїнського референдуму за Незалежність.

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР переважною більшістю голосів ухвалила Акт проголошення незалежності України та створення самостійної Української держави – України. Ця дата вважається початком у відліку історії існування України як незалежної держави. Територія України стала неподільною та недоторканою. На території України набули чинності виключно Конституція і закони України.

Розповідайте про наш сайт: