«А ти отримуєш легальну заробітну плату?» – під таким гаслом у смт Олександрівка пройшов інформаційний захід

опубликовано 30.01.2020 в 08:54

У вівторок 28 січня 2020 року, на виконання завдання Головного управління ДПС у Донецькій області та за дорученням Прем’єр-міністра України, працівниками Олександрівської ДПІ Покровсько –Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області спільно з представниками Олександрівської територіальної громади, Олександрівського центру зайнятості, Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області, Державної служби з питань праці проведено інформаційно-роз’яснювальний захід, спрямований на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі та організації харчування.

Легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних напрямків роботи органів виконавчої влади. Від рівня заробітної плати найманих працівників прямо пропорційно залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету, від якого залежить утримання місцевої інфраструктури та соціальний захист людини.

Під час заходу представники вищезазначених органів завітали до 8суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю та організацію харчування в смт Олександрівка, та розповіли про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, надали консультації на актуальні запитання, які цікавили працедавців з питань оплати праці та оформлення трудових відносин. Кожному підприємцю було вручено інформаційні листівки щодо превентивних заходів з питань дотримання законодавства про працю.

Отож, шановні працедавці Олександрівщини! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте трудові відносини з працівниками, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Державна податкова інспекція