До уваги платників податків! З 11 вересня сплачуємо податки виключно на нові бюджетні рахунки.

опубликовано 30.08.2018 в 08:57

З метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області ДФС у Донецькій області наголошує на необхідність сплати коштів на нові реквізити рахунків (функціонують з 02.07.2018), які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, та будуть діяти до 11.09.2018 (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10.09.2018 року.

11.09.2018 зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів буде здійснюватись лише на нові рахунки, відкриті в АС «С-Казна Доходи» на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998), переакредитація коштів здійснюватись не буде.

З 11.09.2018 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Про нові рахунки можна дізнатися в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій, або переглянути їх за посиланням:http://dn.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області

Державна податкова інспекція